Dobré jídlo do bříška - na kuchyni od Smíška

Reference

Datum 06.03.2018
Vložil Marta Maradová
Titulek krémová kuchyně

Dobrý den, v dubnu 2016 jsme si zakoupili krémovou kuchyň od pánů Smíšků. Líbila se mi tak moc, že jsem nechtěla o ni přijít, a to navzdory tomu, že naše rekonstrukce byla zatím jenom na papíře. Líbilo se nám, že je větší, protože v případě potřeby vmůže být variabilnější. Po dvou měsících jsme ji dovezli, čistou a perfektně zabalenou, a celý rok jsme ji skladovali doma.
Kuchyň byla nainstalována po rekonstrukci až v červnu 2017. Instaloval ji rovněž do "U" odborní montéři z nějakého kuchňského studia. Vestavnou lednici jsme nakonec vůbec nepotřebovali - měli jsme novou velkou, ale zato část dvířek od její skříňky jsme nechali uříznout a instalovat jako bok skříňky, který je vidět (jinak by byl bílý jako skříňka a ne béžový). Nově jsme zakoupili pouze novou kuchyňskou desku (a pp. Smíškové měli pravdu), ta původní se nehodila rozměrově a nakonec ani barevně. Manžel byl trochu skeptický, jak to celé složíme dohromady - najednou mu skoro celou jednu místnost zabraly jednotlivé skříňky a spotřebiče.
Avšak po jejím tři čtvrtě ročním provozování můžeme konstatovat, že vše, tj. skříňky, dvířka, rohové díly, rondely, dřez, baterie, a také všechny spotřebiče (myčka, sporák, trouba a digestoř) fungují bezvadně.
Naše kuchyně je tedy nejen perfektní, co do funkce, ale navíc i krásná. Pokaždé, když se na ni podívám se mi líbí víc a víc. Manžel si nejvíce oblíbil myčku :-). Já jenom lituji, že jsme to neudělali už dávno.
Pánům Smíškům za svou kuchyni moc děkuji. Hezký den, Marta Maradová

 

Kontakt

kuchyně Smíšek

kuchynesmisek@gmail.com

technické dotazy:
jaromir.smisek@seznam.cz
tel. 775064150

Hornická 179, Olšová Vrata
Karlovy Vary
36001

+420 775064150
+420 704147042

IČ: 88727530

Vyhledávání