Dobré jídlo do bříška - na kuchyni od Smíška

Reference

Datum 22.08.2014
Vložil M.R.
Titulek kuchyně

Kuchyň do našeho venkovského domečku jsem vyhlížela opravdu hodně dlouho, neboť nebylo jednoduché sehnat kuchyň ne zrovna typických rozměrů a ještě kuchyň, která by odpovídala i stylem. Shánění jsem věnovala docela hodně času a po této zkušenosti mohu říci, že nejširší nabídku použitých kuchyní najdete právě na internetových stránkách pánů Smíšků. Jejich nabídka se velice rychle mění a je dosti pestrá, od rustikálních kuchyní po moderní, rovněž i cenové rozpětí je velké. Poslední dobou se tam objevují opravdu pěkné kousky a to čím dál častěji. Takže doporučuji, pokud hned nevybere kuchyň "svých snů", nenechte se odradit a sledujte jejich internetové stránky nějaký čas, jistě se vám to podaří jako nyní nám. Připojuji se ke kladnému hodnocení ostatních zákazníků, jejich slova mohu jen potvrdit, vše opravdu probíhalo dle jimi popsaného scénáře a je zbytečné znova vše opakovat. Já jen připojuji, že jsou velice trpěliví, vstřícní a vždy ochotní sdělit vám informace, které zrovna potřebujete a vůbec nevadí, že se ptáte stále znova a znova, než konečně vyberete tu pravou kuchyň.
Obchod pánů Smíšků doporučuji, lepší nenajdete.

 

Kontakt

kuchyně Smíšek

kuchynesmisek@gmail.com

technické dotazy:
jaromir.smisek@seznam.cz
tel. 775064150

Hornická 179, Olšová Vrata
Karlovy Vary
36001

+420 775064150
+420 704147042

IČ: 88727530

Vyhledávání